
| Galeria Foto Alpinet |
pe-o gura de rai.... ce frumos se vad oile acolo.. presupunand ca sunt oi |
Pai...cam una din cele trei turme de oi ar trebui sa fie |
si ciobanelu |
Ciobaneluuu...cred c-a fugit in Spania la cules, c-asa e trendu' |
si le-a lasat pe suratele alea sa gaseasca singurele drumu |
Ehhh...probabil ca le indruma zoofilii belgieni care misuna prin Carpati |
zoofili |
| Galeria Foto Alpinet |