
| Galeria Foto Alpinet |
Asta era poza de top , parerea mea ... |
Este deosebita alternanta de planuri pe care le-a surprins: casele, campia, muntele, cerul ... foarte frumoasa |
Bine subliniat |
Aha m-am prins ! Ai prins frumos aci... la mine n-a iesit asa de bine in partea asta ... |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20]< | 21-23 din 23 | |
| [1-20]< | 21-23 din 23 | |