Cât vezi cu ochii...

Înscrisă de: Şerban Sîmbotelecan
Cât vezi cu ochii...
Data publicării: : 25 Ian 2009, vizualizări:: 1526
Localizare geografica: România, Muntii RETEZAT, Culmea Lolaia
Echipament folosit: Nikon D300
Descriere: 18 Oct 2008
Şerban Sîmbotelecan - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Romeo Cretu Romeo Cretu, Duminică, 25 Ian 2009, 18:04

Superb!

Fără foto Lori Balogh, Duminică, 25 Ian 2009, 18:59

De acord cu precedentul!:-D

Şerban Sîmbotelecan Şerban Sîmbotelecan, Duminică, 25 Ian 2009, 19:07

:-)

florin călbază florin călbază, Duminică, 25 Ian 2009, 19:30

Subscriu si eu celor afirmate mai sus!!!

Fără foto raul ghiu, Duminică, 25 Ian 2009, 21:57

Aici se pot rosti versurile lui Ungaretti: "M'illumino d'immenso".
(din fericire in romaneste traducerea nu e necesara:-)

Fără foto Păduraru Ioan, Luni, 26 Ian 2009, 8:58

Placut ochiului:-D

Adriano Neri Adriano Neri, Luni, 26 Ian 2009, 21:55

poza e frumoasa dar...palaria jos (se spune asa?) pentru raul! Complimenti! :-D

Şerban Sîmbotelecan Şerban Sîmbotelecan, Luni, 26 Ian 2009, 22:17

Va multumesc tuturor!:-)

Fără foto raul ghiu, Marţi, 27 Ian 2009, 2:35

Adriano, multam pentru compliment dar artistul cu adevarat de admirat este Serban. Eu doar am exprimat o emotie, inspirata de frumusetea imaginii si geniul lui Ungaretti.

Fără foto dan coman, Marţi, 27 Ian 2009, 17:33

Infinitele...iubiri!

Crina Sarbu Crina Sarbu, Marţi, 27 Ian 2009, 23:18

da' buni ochi ai....si prin ai tai "vedem" si noi...:-P:-P:-P frumos!

Şerban Sîmbotelecan Şerban Sîmbotelecan, Miercuri, 28 Ian 2009, 1:01

Nu pot decat sa ma bucur ca aceasta imagine a fost observata si apreciata (chiar si in afara topului:-) Mai ales diverse privelisti deosebite se dezvalvaluie rar in viata multora dintre noi, inclusiv a mea, iar a le impartasi nu poate fi decat lucrul cel mai bun

Şerban Sîmbotelecan Şerban Sîmbotelecan, Miercuri, 28 Ian 2009, 1:06

doua errata: mai ales "ca"... si "dezvaluie". Scuze:-)

Fără foto raul ghiu, Miercuri, 28 Ian 2009, 1:48

Multumiri si alpinet.org-ului pentru mediul care permite impartasirea acestor frumuseti. Un site pe cinste!

Fără foto Albert Benedek, Marţi, 3 Feb 2009, 10:55

f faina:D

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Alte fotografii legate de Culmea Lolaia
 1-20 din 59
  > [21-40] [41-59]
Lolaia dragă
Joi, 21 Ian 2010 Vizualizări: 1495
drumul spre varf
Joi, 21 Ian 2010 Vizualizări: 1237
ăl mare şi luminat
Luni, 16 Nov 2009 Vizualizări: 2384
Jnepeniş
Miercuri, 15 Apr 2009 Vizualizări: 2251
Talk
Duminică, 8 Iun 2008 Vizualizări: 1724
Stairway to heaven
Vineri, 11 Apr 2008 Vizualizări: 2007
Valea stanisoarei
Marţi, 8 Apr 2008 Vizualizări: 1891
Contemplând frumuseţi alpine
Duminică, 16 Mar 2008 Vizualizări: 1998
În umbra giganţilor...
Duminică, 16 Mar 2008 Vizualizări: 1586
Close-up
Duminică, 16 Mar 2008 Vizualizări: 1548
Peleaga şi Păpuşa
Duminică, 16 Mar 2008 Vizualizări: 1338
Custura Bucurei şi Peleaga
Duminică, 16 Mar 2008 Vizualizări: 1470
Lungă-i valea, ba-i adâncă
Duminică, 16 Mar 2008 Vizualizări: 1241
Unde e(Lacul Stinisoara)?
Luni, 3 Mar 2008 Vizualizări: 1401
Alb de REtezat
Luni, 3 Mar 2008 Vizualizări: 1120
Albastru-Alb-Verde
Miercuri, 27 Feb 2008 Vizualizări: 1506
Santinela
Miercuri, 27 Feb 2008 Vizualizări: 1397
Retezat inorat
Marţi, 26 Feb 2008 Vizualizări: 1297
Valhalla
Marţi, 26 Feb 2008 Vizualizări: 1735
Păpuşa si Peleaga
Luni, 25 Feb 2008 Vizualizări: 1173
Alte fotografii legate de Culmea Lolaia
 1-20 din 59
  > [21-40] [41-59]
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026