
| Galeria Foto Alpinet |
Superb! |
De acord cu precedentul! |
Subscriu si eu celor afirmate mai sus!!! |
Aici se pot rosti versurile lui Ungaretti: "M'illumino d'immenso". (din fericire in romaneste traducerea nu e necesara |
Placut ochiului |
poza e frumoasa dar...palaria jos (se spune asa?) pentru raul! Complimenti! |
Va multumesc tuturor! |
Adriano, multam pentru compliment dar artistul cu adevarat de admirat este Serban. Eu doar am exprimat o emotie, inspirata de frumusetea imaginii si geniul lui Ungaretti. |
Infinitele...iubiri! |
da' buni ochi ai....si prin ai tai "vedem" si noi... |
Nu pot decat sa ma bucur ca aceasta imagine a fost observata si apreciata (chiar si in afara topului |
doua errata: mai ales "ca"... si "dezvaluie". Scuze |
Multumiri si alpinet.org-ului pentru mediul care permite impartasirea acestor frumuseti. Un site pe cinste! |
f faina:D |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 59 | > [21-40] [41-59] | |
| 1-20 din 59 | > [21-40] [41-59] | |