
| Galeria Foto Alpinet |
Faina imagine cu straturi succesive de culoare si lumina: de la verdele ierbii din prim-plan pana la albul varfului muntelui. |
Foarte reusita! |
frumos! |
Fain!!! |
da, Paul mi-a luat vorbele, o paleta cromatica deosebita... |
foarte fain |
imi place mult succesiunea planurilor si a culorilor |
trai-tzar aparatu' si filtru' |
Frumos tablou, degaja o unda de tristete parca, in ciuda cerului albastru... |
Trai-ne-ar si stufu' si iarba si restu' multzam |
| Galeria Foto Alpinet |