
| Galeria Foto Alpinet |
Gasesti intotdeauna o lumina interesanta... |
Frumoase umbrele astea prelungi... |
umbrele alea lungi... is de la lumina interesanta frumos... nu vad ce ash mai putea zice |
Este si pirtie acolo? |
Daca iti place schiul, poti sa iei si doagele cu tine... daca e si soare, e ca in aceasta imagine de basm!!! |
Si daca imi lipseste doaga? |
Am dat din greseala o nota mica (7). Scuze, dar s-a dus scrolul de la mouse. |
Doamne, cat de frumoasa e poza asta... Omuletii aceia care stau in zapada... Am dat de ea intamplator, asociat cu un articol. Cate comori mai sunt ascune pe alpinet? Mai adminilor, in cel 25000 de poze mai faceti niste linkuri speciale, de ex comori de frumusete subiectiva, scoateti cate 10 poze pe saptamana la suprafata, ca melodiile retro, nu lasati totul la indemna topului... Felicitari petnru poza |
super cadrul acesta! un loc mirific. |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 27 | > [21-27] | |
| 1-20 din 27 | > [21-27] | |