| Galeria Foto Alpinet |
Aurel Gaina, Joi, 13 Sep 2007, 19:38
Este foarte bine ca Alpinet va avea din ce in ce mai multi membrii, dar si noi suntem tot aici si vom mai sta mult si bine(speram)!!! 
|
Andreea B, Joi, 13 Sep 2007, 20:47
eu stiu  ... E Blanca, nu?
|
Ioan Muntean, Joi, 13 Sep 2007, 20:50
Ati ghicit! Felicitari! 
|
Daniela Ursu, Joi, 13 Sep 2007, 21:02
Blanca Doba! Felicitări! Pot să v-o prezint şi pe fetiţa mea?
|
Ioan Muntean, Joi, 13 Sep 2007, 22:39
Cu placere! 
|
Blanca Doba, Vineri, 14 Sep 2007, 0:04
Multumesc domnnu' ca mi-ati facut publicitate  ... Glumeam.... Imi place sa merg pe munte de la 4 ani..... Imi place foarte mult sa merg in M-tii Retezat... Poate la anu' sau altadata ne veti duce si in Retezat, domnu', si sa dormim in corturi... Ar fi suuuuuper 
|
Paul Diacre, Vineri, 14 Sep 2007, 8:12
Tinere sperante in lupta cu manelistii!
|
Dan Loghin, Vineri, 14 Sep 2007, 8:47
Ei da!! E bine - nu suntem printre ultimii impatimitzi! Sa le uram multe clipe minunate pe munte! 
|
Emi Cristea , Vineri, 14 Sep 2007, 9:24
Felicitari! 
|
Lilly Bîndeanu, Vineri, 14 Sep 2007, 10:42
|
daniel morar, Vineri, 14 Sep 2007, 15:09
|
daniel morar, Vineri, 14 Sep 2007, 15:10
Asa da!
|
Geta Oltean, Marţi, 18 Sep 2007, 12:21
|
| Galeria Foto Alpinet |