
| Galeria Foto Alpinet |
Ati avut iarna frumoasa vad! |
Da, o iarna salbatica as putea spune, ceata, vant, frig, iar noi, rataciti prin munti tinand cont ca marcajul era inexistent. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40] [41-60]< | 61-80 din 243 | > [81-100] [101-120] [121-140] >> |
| [1-20] [21-40] [41-60]< | 61-80 din 243 | > [81-100] [101-120] [121-140] >> |