
| Galeria Foto Alpinet |
Culorile, contrastul, lumina sunt bune...la compozitie trebuia sa lucrezi mai atent si iesea ceva deosebit... |
Frumos apus |
Imaginea este minunata.... |
Multumesc Cosmin, am sa ma straduiesc pe viitor Multumesc Dragos/Roxana. |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 76 | > [21-40] [41-60] [61-76] | |
| 1-20 din 76 | > [21-40] [41-60] [61-76] | |