
| Galeria Foto Alpinet |
Nu toate tarile au un Retezat ca al nostru |
mai baga culoare in ea si contrast. nu ai umbre. la ce ora e facuta? fundalul cu creasta aia gri parca-i din alt cadru. |
Multumesc Catalin pentru sfaturi, inca sunt la inceput cu fotografia |
Edi, îmi e dor de Retezat! |
Salut Emi, si mie imi este dor |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 76 | > [21-40] [41-60] [61-76] | |
| 1-20 din 76 | > [21-40] [41-60] [61-76] | |