
| Galeria Foto Alpinet |
Foarte faina poza. Felicitari. |
Multumesc mult! |
Super! |
bine. dar tot se vede aiurea in spate. trage raw, ca din jpeg nu ai gama dinamica de unde sa recuperezi la capete. |
Catalin, nu mai aveam baterie la DSL, dupa 3 zile de campat in Poiana Pelegii, poza a fost facuta see you telefon Nokia |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 76 | > [21-40] [41-60] [61-76] | |
| 1-20 din 76 | > [21-40] [41-60] [61-76] | |