
| Galeria Foto Alpinet |
Cind ai fost in Fagaras? |
La sfarsitul lui august. A fost o saptamana fara un strop de ploaie. |
Isi ia omu' concediu, fuge-n Fagaras si incepe ploaia. |
Sorry, dar tot anu' stau la birou. Incepand din iulie stau cu ochii pe prognoze pe www.weather.com. Este al doilea an in care plec la munte dupa prognozele lor si n-au dat gres. |
Thankx! |
De regula iulie e mai capricioasa si august mai calma |
Ps: Poze cu Iezerul Moldoveanului n-ai? |
Ieste. |
Unde este Iezerul Moldoveanului? Poza este superba!!! Si pentru ca am fost acolo pot spune ca merita un 10!!! In cat timp se ajunge intr-o localitate pe triunghiul rosu de pe Valea Rea? Este suficienta o zi lunga de vara, plecand de la refugiul Vistea? Ce retragere (autobuz/ microbuz/ cale ferata) ar fi din acea localitate spre Bucuresti? Astept cu interes si poza cu Iezerul Moldoveanului! |
Nu am reusit sa apreciez prea mult poza asta, imi pare rau, sper sa ma revansez la o viitoare poza care sa fie la fel de bine realizata tehnic dar sa aiba si acel ceva care sa nu te faca sa stai pe ganduri prea mult cand cauti butonul cu note mari |
Pentru Lucian... Nu este nici o problema, nu este nevoie sa te revansezi. Pentru Adrian... Lacul triunghiular este in dreapta. Poza este facuta de pe Hartopul Ursului. Se poate ajunge in 7-8 ore din vale pana in Portita Vistei. |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 34 | > [21-34] | |
| 1-20 din 34 | > [21-34] | |