
| Galeria Foto Alpinet |
Felicitari pentru atmosfera "non-plus-ultra" obtinuta! Totusi, nu ma pot abtine sa nu-ti intorc intrebarea: "Ce este aia? Gaura neagra?" |
Aha, deci m-ai tinut minte. Ranchiunosule! Diferenta este ca in poza mea nu mai era lumina in vale. |
"Curmatura dintre lacuri", Claudiu |
Yep, ca bine zici. Mereu am tendinta de a scurta curmatura asta. |
Nu. |
Multumesc Vali Spirea, sau cum te mai numesti. Dar ti-au mai scapat poze de-ale mele. |
Nice! |
Bravo Claudiu, pe mine ma faci ranchiunos, iar lui Vali ii multumesti pentru ca ti-a dat 7 E adevarat ca nota e insotita de un comentariu elocvent de care o sa tii cont data viitoare, ca sa obtii poze mai bune(mai ales dupa ce o sa deschizi mini-site-ul lui Vali Spirea sa vezi cum ar trebui sa arate o poza de top |
Da, mi-au placut foarte mult fotografiile lui Vali Spirea. Adevarata arta, mai ales cea cu golul si imensitatea alba. Tu ai poze bune dar ale lui sunt sublime... Iar comentariul lui face mai mult decat toate comentariile tale adunate la un loc, de pe tot alpinetul. Omul a reusit acea concizie la care numai geniile acced. Acum stii de ce i-am multumit. Imi pare rau Camil dar Vali ramane preferatul meu. |
Frumoasa imagine, balta aea era titei? |
Foarte spiritual domnu' Carmil Murgescu...! De ce nu postezi macar o poza? Sa vezi dupa aia cat de simplu este sa-ti fac un comentariu istet. Nu esti decat un papa-lapte care se ascunde. |
Mi-a placut poza, Apa nu este bine reprezentata, asta din cauza luminii insuficiente. LA mai mare |
Imi cer scuze daca gresesc, dar nu cumva este vorba de varful Tarata, Podragu fiind mai sus, in dreapta, la capatul muchiei de pe care e facuta fotografia? |
Hehehe... cum spune Hume. |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 34 | > [21-34] | |
| 1-20 din 34 | > [21-34] | |