
| Galeria Foto Alpinet |
faina faina, imi plac nuantele f mult, ajunge sa privesti poza asta ca sa-ti doresti sa fii acolo |
Foarte misto, ce fain se vede refugiul... |
Dar nu se prea vede iezerul si mie imi place mai mult sa campez acolo decat sa stau la refugiu. |
Hai daca tot ai ajuns pe 2 sa dau si un 10, sa vedem ce se intampla. |
Da, Adrian, este una dintre preferatele mele "Varful si Lacul Podragu". |
Macar in fotografii e si Vistea Mare mai inalta decat Moldoveanu... |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 34 | > [21-34] | |
| 1-20 din 34 | > [21-34] | |