
| Galeria Foto Alpinet |
Cine te-a dat in judecata? Si pentru ce? |
Nu i-a placut cum am prins-o. Vroia din profil |
Am mers acum 10 ani pe Brana Caprelor, as dori sa stiu cum mai e acum, se trece lejer? |
Urcarea pe Bucsoiul pana la Brana Caprelor e un pic nasolita fiindca poteca e rupta in unele locuri, iar cand am fost in august, la coborare, poteca era un sant adanc si vegetatie ca-n jungla...bine ca n-am dat de urzici...in rest brana e frumoasa. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40]< | 41-57 din 57 | |
| [1-20] [21-40]< | 41-57 din 57 | |