
| Galeria Foto Alpinet |
Frumoasă zona. Am înnoptat lîngă lac în 1999. |
Unul dintre cele mai frumoase lacuri din Retezat. Ai vrut sa se vada si caldarile Gruniului, de-aia probabil ai plasat lacul asa jos in poza. Oricum, imi place. |
Mersi. Am vrut sa cuprind mai mult in fundal, dar nu mai prindeam insula. In prim-plan m-a atras culoarea lacului, asemanatoare cerului. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40]< | 41-57 din 57 | |
| [1-20] [21-40]< | 41-57 din 57 | |