Gheizer

Înscrisă de: Andrei Panaiotu
Gheizer
Data publicării: : 6 Dec 2005, vizualizări:: 1472
Localizare geografica: România, Muntii BUCEGI
Echipament folosit: Kodak
Descriere: M-am luat la întrecere cu unii ce aveau pioleti si coltari, iar eu aveam niste manusi de lana (3 la 10.000) de la o fata si am castigat...au o aderenta pe gheaţă...:-)
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Ioan Şteţca Ioan Şteţca, Marţi, 6 Dec 2005, 19:47

asta este de anul trecut, cum cobori de la Gura Diham!:-D

Dan Izvoreanu Dan IzvoreanuAdministrator Alpinet , Miercuri, 7 Dec 2005, 6:54

interesant

Andrei Panaiotu Andrei Panaiotu, Miercuri, 7 Dec 2005, 22:47

eu am fost prin martie anul acesta...si e adevarat ce-am zis despre manusi:-)

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Alte fotografii înscrise de Andrei Panaiotu
[1-20] [21-40]<  41-57 din 57
 
Baiul
Marţi, 14 Feb 2006 Vizualizări: 1224
"La mama acasa"
Miercuri, 11 Ian 2006 Vizualizări: 1635
Tăul Florica
Vineri, 16 Dec 2005 Vizualizări: 993
Valea Galesul
Vineri, 16 Dec 2005 Vizualizări: 1614
Veşnicie
Sâmbătă, 10 Dec 2005 Vizualizări: 1078
Tăul Ştirbu
Sâmbătă, 10 Dec 2005 Vizualizări: 1521
Patriot
Marţi, 6 Dec 2005 Vizualizări: 894
Piatra Craiului sunrise
Luni, 5 Dec 2005 Vizualizări: 934
Colţii Morarului
Duminică, 4 Dec 2005 Vizualizări: 958
Tăul Ţapului
Vineri, 2 Dec 2005 Vizualizări: 1213
Creste
Duminică, 27 Nov 2005 Vizualizări: 1124
BZzzz!
Duminică, 27 Nov 2005 Vizualizări: 1732
Abruptul Morarului (Sud) 2
Joi, 24 Nov 2005 Vizualizări: 935
Abruptul Morarului (Sud) 1
Joi, 24 Nov 2005 Vizualizări: 1406
Creste 1
Joi, 24 Nov 2005 Vizualizări: 1056
Poveste de Bucegi
Marţi, 22 Nov 2005 Vizualizări: 1225
Jocul norilor
Marţi, 22 Nov 2005 Vizualizări: 1200
Alte fotografii înscrise de Andrei Panaiotu
[1-20] [21-40]<  41-57 din 57
 
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026