
| Galeria Foto Alpinet |
Nu cred că e Ştirbu. Nu seamănă. |
Sigur nu e, dar imaginea e frumoasa. |
Sorry... mersi ca m-ati anuntat. Imi ramasese in minte Taul Stirbu. Este Taul Stevia de sub vf. Retezat. M-ai gresim... |
data viitoare mergem in iunie..vreau sa vad si eu Taul Stevia asa |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40]< | 41-57 din 57 | |
| [1-20] [21-40]< | 41-57 din 57 | |