| Galeria Foto Alpinet |
Chiar daca suna comentariul meu aiurea, ca al unuia tocmai venit din mijlocul Africii, nu pot sa nu exclam: ce de zapada! Frumoasa poza, ca daca nu mi-ar fi placut, n-as fi scris nimic |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 24 | > [21-24] | |
| 1-20 din 24 | > [21-24] | |