
| Galeria Foto Alpinet |
Foarte faina perspectiva, e bine ca n-au iesit si gratargiii de pe malul raului. |
Erau acolo, putin mai sus, dar n-am vrut sa intre-n peisaj! |
c imi place poza asta, de la jumate in jos pare o poza simpla, dar ce e sus............. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40] [41-60]< | 61-64 din 64 | |
| [1-20] [21-40] [41-60]< | 61-64 din 64 | |