
| Galeria Foto Alpinet |
M-as lua la tranta cu ursul pentru un asemenea peste |
eu as lua pestele si as fugi |
Te pui cu ursu'? |
Pui de urs |
Eu mai degraba l-as ocoli si inca discret...sa nu se prinda! |
Excelent prinsa! Sper ca erai la adapost |
Agonie si extaz ....nimic m-ai mult |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 72 | > [21-40] [41-60] [61-72] | |
| 1-20 din 72 | > [21-40] [41-60] [61-72] | |