Mi-e toamna..

Înscrisă de: Tya Afrim
Mi-e toamna..
Data publicării: : 3 Nov 2008, vizualizări:: 1436
Localizare geografica: România, Muntii MARAMURESULUI
Album (slideshow): Maramures-nov 2008
Echipament folosit: Nikon D70s
Descriere: "Nu mai ţin minte de când nu mi-a mai fost atât de toamnă." E. I. Anghene
Tya Afrim - Galeria personală
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Ştefan Guţiu Ştefan Guţiu, Luni, 3 Nov 2008, 14:14

superb

Fără foto Lucian Hulban, Miercuri, 5 Nov 2008, 11:34

Interesant! Chiar fain!:-D

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Alte fotografii înscrise de Tya Afrim
 1-20 din 41
  > [21-40] [41-41]
Cindrelizare
Marţi, 13 Ian 2009 Vizualizări: 1859
...
Luni, 3 Nov 2008 Vizualizări: 1614
...
Luni, 3 Nov 2008 Vizualizări: 1845
Stairway to heaven
Luni, 3 Nov 2008 Vizualizări: 1537
Narnia
Marţi, 23 Sep 2008 Vizualizări: 2050
Supravietuitor
Marţi, 23 Sep 2008 Vizualizări: 2258
Misty forest 2
Marţi, 23 Sep 2008 Vizualizări: 1837
Cascada Serbota
Marţi, 23 Sep 2008 Vizualizări: 2394
Cascada Serbota
Marţi, 23 Sep 2008 Vizualizări: 4370
Hibernala
Marţi, 23 Sep 2008 Vizualizări: 1710
Misty forest
Marţi, 23 Sep 2008 Vizualizări: 1802
Scarita Belioara
Marţi, 15 Iul 2008 Vizualizări: 3737
ZZZZZZZZZZZZzum...
Marţi, 15 Iul 2008 Vizualizări: 1990
Manastirea Posaga
Marţi, 15 Iul 2008 Vizualizări: 7269
Dupa ploaie
Miercuri, 18 Iun 2008 Vizualizări: 1243
Floricele pe..campiile Ariesului
Marţi, 3 Iun 2008 Vizualizări: 1911
Galben -huda lui papara
Luni, 2 Iun 2008 Vizualizări: 1606
Maci pe Valea Ariesului
Luni, 2 Iun 2008 Vizualizări: 1411
Relaxare..de Apuseni
Luni, 2 Iun 2008 Vizualizări: 1697
Acolo sus...
Luni, 2 Iun 2008 Vizualizări: 1754
Alte fotografii înscrise de Tya Afrim
 1-20 din 41
  > [21-40] [41-41]
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026