
| Galeria Foto Alpinet |
Cei mai albastri... ochi? |
Ce mult mi-ar place sa am o asemenea cabanuta... Frumoasa fotografie. |
Scuze, in titlu e o greseala. S-a vrut sa fie "Ce-i mai albastru?" Da, Eugen si mie mi-ar place Ma uitam ca toate sunt ingrijite si cu ferestrele marcate cu nuante de albastru. In apropierea asteia e o minibisericuta, Am aflat mai tarziu, de la cineva de jos din sat, ca e catolica si urca preotul o data pe an de "Schimbarea la fata" cand e mare sarbatoare acolo. Sa vezi si vila in care am dormit! O fanarie in care am crapat de cald in sacul de puf (dar fara cort), desi afara erau -10... -12C. |
Se poate corecta titlul |
Stiu dar asta insemna reaprobare sau cel putin asa era candva. |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 179 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| 1-20 din 179 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |