
| Galeria Foto Alpinet |
Foarte buna! Ce filtru ai folosit? |
Multumesc! Nu am folosit nici un filtru. |
excelent... la astea digitale se pot folosi filtre? ashe din curiozitate... |
Unele aparate pot folosi filtre, altele nu, ...al meu poate folosi filtre prin intermediul unui adaptor, ... dar daca doresti mai multe amanunte despre digitale, iata aici o adresa excelenta: http://www.dpreview.com/ |
Asta trebuie sa fie punctul de debut ar tuturor alpinistilor, dar din pacate la noi nu se poate, de curiozitate cit zici ca te-a costat distractia pina in virf. |
Asta e chiar Virful Mont Blanc? NU arata asa greu de urcat din poza. Sau poate ma-nshell... |
Da, este chiar Varful Mont Blanc si intr-adevar nu este greu de urcat; daca ai rezistenta, nu ai rau de altitudine si nu ai vant puternic, atunci cu siguranta ajungi pe varf.... fotografia este facuta undeva pe la 4500 m altitudine. |
| Galeria Foto Alpinet |
| << [41-60] [61-80] [81-100]< | 101-120 din 190 | > [121-140] [141-160] [161-180] >> |
| << [41-60] [61-80] [81-100]< | 101-120 din 190 | > [121-140] [141-160] [161-180] >> |