
| Galeria Foto Alpinet |
bun moment de pescuit imagini superbe!! |
Frumos loc! Sper sa ajung si eu acolo in vara asta. |
o incantare pentru ochi si suflet! |
cu reflectia aceea in apa, pare o intrarea intr-o alta lume... |
Multam Crina, o mica corectura: reflexia |
corrrrect, mea culpa |
Superba si atat! |
Frumoasa! ce optica ai folosit? |
Superfain! |
Multumesc. Am folosit ca de obicei, Nikkor 12-24/f4 + gradual ND8 + trepied |
Super! |
Cat de greu este drumul catre simplitatea frumosului nealterat! |
Da da da! Foarte fain.:D |
Foarte fain. Mai ales momentu` zilei in care l`ai surprins. Eu l`am vazut dupamasa si nu mi s`a chiar asa de impresionant. |
| Galeria Foto Alpinet |
| [21-40] [41-60] [61-80]< | 81-100 din 176 | > [101-120] [121-140] [141-160] >> |
| [21-40] [41-60] [61-80]< | 81-100 din 176 | > [101-120] [121-140] [141-160] >> |