
| Galeria Foto Alpinet |
Foarte frumos e acasă la tine. |
De fapt "acasa" (la parinti acum), e acolo jos, in ceturi... Petrosani. Iar Parangul Mic este ceea ce vedeam pe fereastra de acasa. |
Colorit superb. Si ce de albastru... |
| Galeria Foto Alpinet |
| [21-40] [41-60] [61-80]< | 81-100 din 176 | > [101-120] [121-140] [141-160] >> |
| [21-40] [41-60] [61-80]< | 81-100 din 176 | > [101-120] [121-140] [141-160] >> |