
| Galeria Foto Alpinet |
superbe toate din serie!!!! |
interesant ca mai stiati cat e ceasul in pestera! Timpul curge total diferit in adancuri. Minunat si inca o data.....mi-e ciuda pe voi! |
frumoasa ceainarie.ce pret are ceaiul? acolo banuiesc ca e foarte scump. Felicitari PALKO sinteti o echipa buna si pregatita.succes si sa ne mai aduceti noutati din adincuri.:D |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 21 | > [21-21] | |
| 1-20 din 21 | > [21-21] | |