
| Galeria Foto Alpinet |
ce frumos ai aranjat frunzele |
De ce mai dai de gol!? |
ma dai |
Absolut extraordinara compozitia si cromatica. |
Multumesc, Daniel. |
Ce culori!!! Super. |
ce faci, Serban te-ai specializat in top-uri? |
Sonata de toamna... Foarte melodioasa. |
lipseste o frunza mov! |
Mda, aici is frunzele care trebuiau sa fie in poza lui Hume cu cascada Beusnita... Hotz Serban.. |
I-am dat si lui Hume cateva frunze din recuzita mea |
| Galeria Foto Alpinet |
| [21-40] [41-60] [61-80]< | 81-100 din 176 | > [101-120] [121-140] [141-160] >> |
| [21-40] [41-60] [61-80]< | 81-100 din 176 | > [101-120] [121-140] [141-160] >> |