
| Galeria Foto Alpinet |
fotografia asta iti face pofta de o tura de iarna... E frumoasa. |
mistoo |
Faina!!! |
Cind e facuta poza, ca pe 23 octombrie nu mai era zapada??? |
Mersi, e facuta primavara trecuta (20 martie 2008) de pe varful Retezat, am prins 2 zile cu vreme exceptionala, o zi am urcat pe Retezat, a doua zi pe Peleaga. |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 21 | > [21-21] | |
| 1-20 din 21 | > [21-21] | |