De primăvară...
Înscrisă de: Cristi Telcean
Data publicării:
: 17 Apr 2007,
vizualizări:
: 738
Localizare geografica:
România
Echipament folosit:
Sony R1
Descriere:
Făgăraşul văzut de pe Valea Hîrtibaciului
Harta
Comentarii
Note primite
Alte foto
Com. Autor
Note Autor
Galeria Foto Alpinet
olga ioan, Marţi, 17 Apr 2007, 18:51
Frumosi munti avem, Doamne iti multumim!
Alexandru Hârju, Marţi, 17 Apr 2007, 22:58
da frumosi!
Marian Radu, Miercuri, 18 Apr 2007, 12:29
Faina rau Cristi!
Eduard Valentyn, Marţi, 19 Iun 2007, 14:20
simplu si superb
Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te
sau
inregistreaza-te
pentru a inscrie comentarii
Alte fotografii înscrise de
Cristi Telcean
[
1-20
]
<
21-24 din 24
Măreţie şi culoare
Duminică, 19 Mar 2006 Vizualizări: 952
Sfidand nemarginirea.....
Joi, 16 Mar 2006 Vizualizări: 991
Deschisa..........
Marţi, 14 Mar 2006 Vizualizări: 1159
Vedere spre Vf. Suru
Marţi, 14 Mar 2006 Vizualizări: 1388
Alte fotografii înscrise de
Cristi Telcean
[
1-20
]
<
21-24 din 24
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026