De primăvară...

Înscrisă de: Cristi Telcean
De primăvară...
Data publicării: : 17 Apr 2007, vizualizări:: 738
Localizare geografica: România
Echipament folosit: Sony R1
Descriere: Făgăraşul văzut de pe Valea Hîrtibaciului
Bookmark and Share
Galeria Foto Alpinet
Fără foto olga ioan, Marţi, 17 Apr 2007, 18:51

Frumosi munti avem, Doamne iti multumim!

Alexandru Hârju Alexandru Hârju, Marţi, 17 Apr 2007, 22:58

da frumosi!

Marian Radu Marian Radu, Miercuri, 18 Apr 2007, 12:29

Faina rau Cristi!

Eduard Valentyn Eduard Valentyn, Marţi, 19 Iun 2007, 14:20

simplu si superb:-D

Galeria Foto Alpinet
Autentifica-te sau inregistreaza-te pentru a inscrie comentarii
Alte fotografii înscrise de Cristi Telcean
[1-20]<  21-24 din 24
 
Măreţie şi culoare
Duminică, 19 Mar 2006 Vizualizări: 952
Sfidand nemarginirea.....
Joi, 16 Mar 2006 Vizualizări: 991
Deschisa..........
Marţi, 14 Mar 2006 Vizualizări: 1159
Vedere spre Vf. Suru
Marţi, 14 Mar 2006 Vizualizări: 1388
Alte fotografii înscrise de Cristi Telcean
[1-20]<  21-24 din 24
 
©Proiectul Alpinet 1999 - 2026