
| Galeria Foto Alpinet |
S-ar parea ca acolo a poposit primavara mai devreme!! Faina! |
Asa pare, dar am asteptat destul de mult pana am facut prima iesire aici, in acest an |
Dupa prognoza, cam greu! |
Acum m-am intors dintr-o noua tura de doua zile in acesta zona. Prognoza a fost cu soare cat cuprinde, dar temperaturile au fost scazute, mai ales ieri cand a batut un vant rece de mi-au inghetat mainile si picioarele. Nu degeaba se spune:"Poa' sa ploua, poa' sa ninga, numai vantu' sa nu bata." |
| Galeria Foto Alpinet |
| [1-20] [21-40] [41-60]< | 61-80 din 806 | > [81-100] [101-120] [121-140] >> |
| [1-20] [21-40] [41-60]< | 61-80 din 806 | > [81-100] [101-120] [121-140] >> |