
| Galeria Foto Alpinet |
Este foarte frumoasa! Contrastul dintre culorile calde ale coltului stanga sus si ale apei alb-albastri, respectiv dintre griul rocilor din dreapta jos si ruginiul frunzelor moarte e minunat! |
Deasupra e soseaua care trece muntii, aia de pe la Alesd inspre nord? Am trecut pe acolo, iar dincolo de "creasta" sunt niste locuri si sate de-a dreptul frumoase. |
| Galeria Foto Alpinet |