
| Galeria Foto Alpinet |
Aia nu cumva e Creasta Cocosului?! |
Ba da |
Ar fi mers mai degraba M-tii Gutai la localizare! |
Am aflat.. Live and learn! |
Nais..coool! |
P. S. Ai uitat sa treci aparatul cu care a fost facuta fotografia: Nikon D70 S. |
cu s mic nu mare! |
Scuzati! Nikon D70s. E ok? |
| Galeria Foto Alpinet |
| 1-20 din 247 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |
| 1-20 din 247 | > [21-40] [41-60] [61-80] >> | |