| [1-20]< | 21-24 din 24 | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| Contraste 2 Cristi Telcean | Da, intr-adevar.....dar ca sa fiu sincer, m-a impresionat mult cerul. Nu am mai vazut asa ceva deasupra Fagarasului, desi il vaz toata ziua, si am insistat poate ceva mai mult decat prevad normele generale ale fotografiei.:-D:-P | 22 Mar |
| A fost odata ca niciodata... cătălin pobega | Superba!!!!!!!!!!:-D:-D:-D | 22 Mar |
| Fără cuvinte.... Cristi Telcean | Asta-i Fagarasul nostru:-D. In cazuri din astea, meritul celui care face fotografia e destul de mic. Trebuie doar sa fii acolo!!!:-P:-P | 22 Mar |
| Contraste 2 Cristi Telcean | Astept cu nerabdare opinii:-D | 21 Mar |
| [1-20]< | 21-24 din 24 | |