Comentarii înscrise de Cristi Telcean
[1-20]<  21-24 din 24
 
FotografieComentariuData
Contraste 2
Cristi Telcean
Da, intr-adevar.....dar ca sa fiu sincer, m-a impresionat mult cerul. Nu am mai vazut asa ceva deasupra Fagarasului, desi il vaz toata ziua, si am insistat poate ceva mai mult decat prevad normele generale ale fotografiei.:-D:-P
22 Mar
A fost odata ca niciodata...
cătălin pobega
Superba!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
22 Mar
Fără cuvinte....
Cristi Telcean
Asta-i Fagarasul nostru:-D. In cazuri din astea, meritul celui care face fotografia e destul de mic. Trebuie doar sa fii acolo!!!:-P:-P
22 Mar
Contraste 2
Cristi Telcean
Astept cu nerabdare opinii:-D
21 Mar
Comentarii înscrise de Cristi Telcean
[1-20]<  21-24 din 24