| [1-20] [21-40]< | 41-60 din 144 | > [61-80] [81-100] [101-120] >> |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| ochi de câmpie Ileana Damian | acesta este noul lac de agrement? | 3 Oct |
| O vale Ioan Ștețca | bolovanii aceia zici ca plutesc:-P | 29 Sep |
| savurînd georgel curte | si vreun grizzly?:-) | 26 Sep |
| Vechi si nou in Curmatura Zarnei Dan Teodorescu | Va rezista! Suntem optimisti:-) Haideti romanilor! Cata nesimtire poate sa aiba cineva sa strice un lucru nou, curat?!.... Totusi, niste prieteni au curatat un mare rahat din refugiul Strunga.:-( | 21 Sep |
| Singuratate Fîntînă Gabriel | E frumoasa. Daca nu era asa jos ceata poate scoteai niste culori mai saturate pe copacii si licheni.. N-am mai vazut poze cu copacul asta pe alpinet cred ca din 2004:-P | 20 Sep |
| Meandrele vieții Fîntînă Gabriel | frumos:-) unde e? | 19 Sep |
| Curgerea Constantin Bocșan | Asta e pe valea galesului, nu?:-) | 16 Sep |
| Penini Sorin Rechițan | Nu e Apenini? fiindca Peninii stiu ca sunt in Anglia | 8 Sep |
| Poteca de sub Colții Găinii Emi Cristea | Se vad si cercuri in padure, banuiesc ca au aterizat extraterestrii... De ce au taiat asa?:-( | 18 Aug |
| Refugiul de langa vf. Carja Dan Harabagiu | Aici merita construit un refugiu cum sunt cele din Alpi, dar cei care vin sa petreaca si sa lase mizerie vor avea grija sa nu aiba aceeasi faima. | 18 Aug |
| Dilema... daniel morar | Fosta cabana ascunsa, din cioranga mare...si pe stanga si pe dreapta poteca se cam duce Cum scrie si in refugiu: "Raiul alpinistilor":-) | 18 Aug |
| Nu vedeau munții din cauza pădurii... Emi Cristea | Atat in Iezer, cat si pe culmea Cocora din Bucegi au fost furtuni care au pus la pamant toti brazii...ulterior s-au degajat, dar s-au mai si taiat din cei ramasi in picioare Pacat ca inca nu replanteaza si se umple de zmeuris si alti arbusti. | 18 Aug |
| fundul apei Mihai Maioru | cred ca e cel mai fotografiat "fund" din Carpati:-P | 13 Aug |
| La taclale Dumitrel Marius | ce-ai cautat pe braul de mijloc? nu stii ca-i nemarcat?:-) | 12 Aug |
| plaiuri pastorale Alexandru Hârju | prefer oile si cainii decat noua "cabana" ciucas cu drumul spre ea | 9 Aug |
| astept sugestii Vlad Bauer | mai mare:-) | 24 Iul |
| Bobotov Kuk paul stefan | Muntenegru? Tare:-) | 24 Iul |
| Corabia Daniela Ursu | In mijlocul imaginii este ceva taiat drept, e o poteca sau drum? | 23 Iul |
| Casa "bunicilor" Andrei Panaiotu | cu vopsea ecologica:-P | 22 Iul |
| Muntele de praf si pulbere Bella Ana | Da si fiindca halda este asezata pe un fundament argilos o cam ia la vale | 21 Iul |
| [1-20] [21-40]< | 41-60 din 144 | > [61-80] [81-100] [101-120] >> |