| 1-20 din 30 | > [21-30] | |
| Fotografie | Comentariu | Data |
| De treci codrii de aramă Ioan Muntean | superb x] | 20 Dec |
| Sfarsit de zi Silviu Matei | Superba..... | 16 Sep |
| Apus peste muchia Bâlea Ioan Muntean | Minunat.............. Vis................. | 15 Sep |
| ... ca apa râului de munte, năvalnică și rece și mereu alta Cristiana Toma | Foarte frumoasa cascada............:-) | 15 Sep |
| Hot! Iulian Cozma | E minunata poza:-).... | 15 Sep |
| Vitorii membrii ai alpinet.org Ioan Muntean | Multumesc domnnu' ca mi-ati facut publicitate:-D... Glumeam.... Imi place sa merg pe munte de la 4 ani..... Imi place foarte mult sa merg in M-tii Retezat... Poate la anu' sau altadata ne veti duce si in Retezat, domnu', si sa dormim in corturi... Ar fi suuuuuper:-D | 14 Sep |
| Gri de Aprilie alexandru neamțu | Minunat......:-) | 30 Aug |
| Eu:) Blanca Doba | mersi mersi:) | 29 Aug |
| hai-di-hai, pe sub cer ma leganai... daniel morar | Stii cantecul ala? Sunt cu capu-n noooorrrriiii............:-D:-D:-D | 28 Aug |
| Contraste Ifrim Marius | Superba:) | 28 Aug |
| canicula... scurtu alexandru | Frumos cainele.....de peisaj nici nu m-ai vorbim:-D | 28 Aug |
| Fantezie.... Blanca Doba | Multumesc tuturor:) | 28 Aug |
| ultima ninsoare scurtu alexandru | Superb.........:-) | 28 Aug |
| alb-negru scurtu alexandru | Foarte frumos:-) | 28 Aug |
| numai straini in fagaras? scurtu alexandru | Minunat.... | 28 Aug |
| o noua zi... scurtu alexandru | Super tare:):-D | 28 Aug |
| Eu:) Blanca Doba | Daaaaaaa (de unde):-D | 28 Aug |
| Dimineața la cota 2000 Dan Stănescu | Minunata....:-) | 28 Aug |
| hai-di-hai, pe sub cer ma leganai... daniel morar | foarte frumos.........o mare de nori..........:-) | 27 Aug |
| Sori... daniel morar | Foarte frumoasa poza...imi place ca e si zapada si sunt si flori:) | 27 Aug |
| 1-20 din 30 | > [21-30] | |