
| Galeria Foto Alpinet |
Tuluoaie ce serpentine, mai ceva ca pe Feleac! |
da, am fost asta vara si este foarte spectaculos. din acest punct de vedere, se poate lua la "intrecere" cu transfagarasanul. |
Frumooos! La anu', cu bitza pe el! |
Cam ai de pedalat |
| Galeria Foto Alpinet |