| Galeria Foto Alpinet |
olga ioan, Marţi, 17 Apr 2007, 18:51
Frumosi munti avem, Doamne iti multumim!
|
Alexandru Hârju, Marţi, 17 Apr 2007, 22:58
da frumosi!
|
Marian Radu, Miercuri, 18 Apr 2007, 12:29
Faina rau Cristi!
|
Eduard Valentyn, Marţi, 19 Iun 2007, 14:20
simplu si superb 
|
| Galeria Foto Alpinet |