
| Galeria Foto Alpinet |
Putin Photoshop?... |
cand a fost facuta......? |
zii ca e modificata digital ca e trucajjjjjj |
Frumos mai Narcis Asa da! |
Dom-le e reala? |
Salutare, Valentin a fost facuta in aprilie 2007 dar am modificat-o de curand intr-o zi cand nu aveam ce face... Daniel, are PhotoShop acum nu stiu daca putin sau mult |
pai jumi juma are |
| Galeria Foto Alpinet |