
| Galeria Foto Alpinet |
Rezervatia Retezat?? |
Taul Gemenele din Rezervatia Stiintifica |
fain de fain |
super |
Taul Tapului? (judecand dupa insula si daca nu ma insel Gemenele are un mal in padure). |
io zic totusi ca e Gemenele, doar am facut plaja pe malul lui |
Taul Gemenele |
1. Buna seara tuturor si bine v-am gasit. Sunt nou pe Alpinet.org (m-am inscris ieri) si nu-mi pare rau, pentru ca va "urmaresc" de mai multi ani (atat cat putinul timp liber imi permite). Mai ales in ultimii 3 ani cand nu am prea calcat pe poteci de munte. 2. Fotografia reprezinta Taul Gemenele. Am si eu una asemanatoare dar din alta statie (am prins in cadru si L. Stirbu). Prin 2002... ce vremuri! 3. Fotografia i-mi place dar mai am 29 de zile pana am dreptul sa votez. |
| Galeria Foto Alpinet |